+420 734 395 937 

  Kontaktujte nás: Pondělí - Pátek 8:00 - 16:00
No products in the cart.

V kategorii školní potřeby a kreativita můžete vybírat kompletní sortiment pro všechny třídy základních škol i pro pozdější studijní účely.
V rámci přípravy na nový školní rok vám nabízíme již připravené balíčky základních potřeb pro jednotlivé třídy pro běžné účely nebo s přihlédnutím na výtvarnou výchovu. Balíčky sestavujeme na základě letitých zkušeností a podle referencí našich dlouhodobých zákazníků.
U balíčků i jednotlivých produktů dbáme na vysokou kvalitu a velký výběr. Pro žáky prvního stupně zařazujeme pomůcky s ergonomickou podporou pro získání správných návyků při psaní i kreslení. Pro vyšší stupně zajišťujeme speciální pomůcky i pro kreslení a rýsování.
Zvláštní kategorií jsou pak potřeby pro tvoření, kde jistě najdete inspiraci pro domácí tvorbu i mnoho méně častých materiálů, barev i pomůcek.
Každému rodiči jistě záleží na praktické a pěkně zpracované výbavě do školy. Rádi vám nabídneme pomocnou ruku a společně s kvalitními výrobky vám budeme garantovat i velmi výhodné ceny a časté akce.

L Školní potřeby a kreativita

Showing 1–16 of 711 results